Aktuāli

19. Oktobris 01:4218.10.2010

NHL: MAPLE LEAFS (4-0-0) vs ISLANDERS (2-1-2)

MAPLE LEAFS
Toronto komanda vēl nav zaudējusi nevienu spēli - 4 uzvaras pēc kārtas (pēdējā papildlaikā). Pēdējā spēlē Ņujorkā pret vietējiem reindžeriem, kļavas lapas pamanījās 3.perioda sākumā izsēt iekrāto 3:1 pārsvaru un uzvarēja tikai papildlaika 4.minūtē, kad precīzs bija Phil Kessel. Uz šo spēli kļavas lapām nav neviens spēlētājs iekļauts savainoto listē un viņi ir vienu dienu ilgāk dabūjuši atpūtu.
Sērija: 4u
Vieta konferencē:
1
Vārti: Giguere - 1,98; 91,4%
           Gustavsson - 3,00; 88,0%
Līderi: MacArthur (5+1), Kessel (4+2), Kulemin (1+3), Komisarek (1+2), Schenn (0+3), Kaberle (0+3), Grabovski (0+3), Bozak (0+3)
Slimie:       -
Izlaiž spēli:      -

ISLANDERS
Salinieki joprojām spēlē bez saviem līderiem Streit un Okposo, taču ierindā ir atgriezies Tavares. Taču tas joprojām netraucē labi aizvadīt spēles. Pēdējā spēlē ar 5:2 tika sakauti Colorado lavīnas. Jāteic gan, ka šodien zem jautājuma zīmes ir viena no šīs sezona līdera Comeau dalība spēlē, līdz ar to sarežģījot salinieku iespējas pretoties labā formā esošajām kļavas lapām.